Sitemizde 39 Kategoride Toplam 2080 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Bahtiyar Bahtıkara İzle 2017

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

962

Bahtiyar Bahtıkara İzle 2017

Bahtiyar Bahtıkara izle

Yerli komedi türünde yer alan filmler bu dönemde fazlasıyla çekimleri yapılan ve son zamanlarda yükselişe geçen film seçenekleri, olarak kabul ediliyor. Türk sinema izleyicisinin yoğunluk olarak tercih etmesinden dolayı komedi film projelerini sinema salonlarında bol miktarda görebilmek de mümkün hale gelebiliyor. Bu filmlerden bir tanesi olan ve konusu ya da oyuncu kadrosu ile de ilgi çekecek bir pozisyona yerleşmeyi hedefleyen Bahtiyar Bahtıkara adlı yapım; yakın bir zaman içerisinde sinemada komedi filmi tercih edecek oaln kitleyele buluşmaya da hazırlanıyor

Bahtiyar Bahtıkara adlı yapım; konu itibarıyla 36 kez evlenmenin eşiğinden dönmüş olan medyum Bahtiyar’ı konu alarak meydana getirilmiş. Gerek annesi, gerekse de yakın çevrede yer alan akrabalarından dolayı bir türlü evlenme şansına erişememiş olan Bahtiyar; son olarak başından iki evlilik geçmiş ve köye yeni yerleşen Pakize ile evlenmek için girişimlerde de bulunacaktır. Yalnız bu evlilik planlarının karşısında her zamanki gibi yine annesi ve yakın akrabaları da duracaktır.

Bahtiyar Bahtıkara hd izle

Komedi türünde adından söz ettirmeye hazırlanan yapımlardan bir tanesi olan Bahtiyar Bahtıkara’nın oyuncu kadrosunda ise Kadir Çöpdemir, Yeşim Salkım, Metin Zakoğlu, Nedim Saban, Ferdi Sancar, Duygu Çelebi, Gülnihal Demir, Mustafa Şen, Yaşar Uzer ve Yasemin Tunca yer almaktadır. Filmin yönetmen koltuğunda ise Ergin Yılmazer oturmakta ve komik bir film projesi de ortaya koymaktadır.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Deliha 2 izle full hd | Film izle | yerli komedi izle, | Yerli Film izle | erotik film izle | Full Film izle |
The flash 2018 full hd izle
Sinemahdkeyfi.com Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmeti vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı erotik filmler en iyi içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Sitemizdeki vizyon sinema filmleri izle sunucumuzda barınmmaktadır. Büyük video sitelerinden içerikleri iframe, embed kodları ile eklenmektedir. Bu sebeple, sinemahdkeyfi.com uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Yabancı filmler yerli film izle yeni sinema filmleri yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, hukuksal bölümünden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. İletişim için: [email protected] adresimizden bizimle görüşebilirsiniz.