Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Bad Roomies izle Sinema izle


Bad Roomies izle

Normalde üç kişi birlikte tuttukları evde iki kişi kalan Bobby ve Raymond, ev arkadaşı aramaya başlarlar. İlanlar veren ikili, pedofililerden aynı anda aynı şeyleri yapan garip Asyalı ikizlere kadar çok değişik bir profille görüşürler. En sonunda tam umudu kesmişken Chloe adında yeni bir adayla görüşürler.

Bad Roomies izle

Chloe genç, güzel ve alımlı bir kadındır. Anında odayı ona kiralayan ikili başlarda bu durumdan çok mutludur. Güzel kadın sürekli partiler verir ve kendisi gibi güzel arkadaşlarını eve çağırır, oğlanlar da kızlarla vakit geçirme fırsatı bulur. Bir akşam partiden sonra Chloe’nin aklına değiik bir fikir gelir. Üç ev arkadaşı o gece Chloe’nin isteği doğrultusunda bir gece geçirir ve ertesi sabah Bobby ve Raymond buna çok pişman olur. Chloe ise daha yeni başlamıştır. İki arkadaşı birbirine düşürmeye devam eden Chloe ikisine de ayrı ayrı ilgi gösterir. Chloe için kavga etmeye, hatta işi fiziksel şiddete kadar getiren iki arkadaş bir gün Chloe’yi evde başka bir adamla birlikte bulur. Bunu gören ikili arkadaşlıklarını eski haline döndürüp Chloe’yi evden göndermek için çalışmaya başlar. Chloe’nin görebileceği en kötü ev arkadaşları olmaya çalışan ikili, çok değişik maceralar yaşar.
Amerikanyapımıkomedi filmi olan Bad Roomies filmini Jason Schnell yönetiyor. Senaryosunu Justin Mooney’inyazdığıfilminbaşrollerindeise Patrick Renna Tommy Savas ve Annie Monroe rolalıyor.

Lütfen Bekleyiniz

IMDB: 5,1

Yorum yapılmamış

0

Bad Roomies izle

Bad Roomies izle Normalde üç kişi birlikte tuttukları evde iki kişi kalan Bobby ve Raymond, ev arkadaşı aramaya başlarlar. İlanlar veren ikili, pedofililerden aynı anda aynı şeyleri yapan garip Asyalı ikizlere kadar çok değişik bir profille görüşürler. En sonunda tam umudu kesmişken Chloe adında yeni bir adayla görüşürler. Bad Roomies izle Chloe genç, güzel ve

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Numune Çözgü Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri