Sitemizde 40 Kategoride Toplam 3046 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Av İzle Türkçe Dublaj Online 1080p Seyret Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

3.091

Av İzle Türkçe Dublaj Online 1080p Seyret

Av sansürsüz izle, Av Türkçe Dublaj izle,Arkadaşları ile birlikte uzun bir yolculuğa çıkmaya karar veren Warren oldukça fazla alkol tüketmektedir. Bu alkol sebebi ile hayatında birçok olayın işleyişi değişmiştir. Buna rağmen alkolden vazgeçemeyen Warren bunun sebebinde defalarca tedavi görmüştür. Yolculuk esnasında bir kasabada mola vermek isteyen Warren ve arkadaşları kasabada güzelce dinlenirler. Aynı zamanda karınlarını da burada doyururlar. Fakat bilmedikleri bir şey vardır. Ancak yanlarındaki arkadaşları öldürülene kadar hiçbir şeyin farkında değildirler. Bilmedikleri şey ise mola vermek için uğradıkları kasabadaki gelenektir. Kasabanın geleneğine göre her sene belirli dönemlerde köyde av mevsimi ilan edilir ve bu av köye gelen misafirlerden seçilir. Bunun üzerine Warren ve arkadaşları kasabalı için sadece avdır. Warren için artık hayatta kalma mücadelesi alkolden önce gelmektedir. Oldukça başarılı ve usta bir şoför olan Warren bu özeliğini kullanarak bu katliamdan kurtulabilecek mi? Bu mücadele esnasında Warren’in alkol yüzünden kaybettikleri, geçmişi, ailesi gibi faktörler anılarında canlanacaktır. Warren şimdi hem kendini hem de arkadaşlarını bu beladan kurtarmak zorunda.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
Sinema Filmleri izle Site Haritamız bana bir soygun yaz 2 sansürsüz izle Enes batur 2 sansürsüz izle Hedefim sensin sansürsüz izle Mucize aşk 2 sansürsüz izle