Av İzle Türkçe Dublaj Online 1080p Seyret Sinema izle
X
Sitemizde 40 Kategoride Toplam 2686 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Av İzle Türkçe Dublaj Online 1080p Seyret Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

3.091

Av İzle Türkçe Dublaj Online 1080p Seyret

Av sansürsüz izle, Av Türkçe Dublaj izle,Arkadaşları ile birlikte uzun bir yolculuğa çıkmaya karar veren Warren oldukça fazla alkol tüketmektedir. Bu alkol sebebi ile hayatında birçok olayın işleyişi değişmiştir. Buna rağmen alkolden vazgeçemeyen Warren bunun sebebinde defalarca tedavi görmüştür. Yolculuk esnasında bir kasabada mola vermek isteyen Warren ve arkadaşları kasabada güzelce dinlenirler. Aynı zamanda karınlarını da burada doyururlar. Fakat bilmedikleri bir şey vardır. Ancak yanlarındaki arkadaşları öldürülene kadar hiçbir şeyin farkında değildirler. Bilmedikleri şey ise mola vermek için uğradıkları kasabadaki gelenektir. Kasabanın geleneğine göre her sene belirli dönemlerde köyde av mevsimi ilan edilir ve bu av köye gelen misafirlerden seçilir. Bunun üzerine Warren ve arkadaşları kasabalı için sadece avdır. Warren için artık hayatta kalma mücadelesi alkolden önce gelmektedir. Oldukça başarılı ve usta bir şoför olan Warren bu özeliğini kullanarak bu katliamdan kurtulabilecek mi? Bu mücadele esnasında Warren’in alkol yüzünden kaybettikleri, geçmişi, ailesi gibi faktörler anılarında canlanacaktır. Warren şimdi hem kendini hem de arkadaşlarını bu beladan kurtarmak zorunda.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

komedi filmleri izle | sansürsüz film izle | nette ilk film izle | Yeşilçam Erotik filmler izle | Oflu Hoca Trakya'da sansürsüz full hd izle | Yerli Filmler izle | Cumali Ceber 2 izle | Oflu Hoca Trakya'da izle |
The flash 2018 full hd izle
Sinema filmleri izle
Full Film izle
Erotik Filmler izle
Full HD Film izle
Türkçe Dublaj Filmleri izle
Sinemahdkeyfi.com adresinde film izlemek kez kolay, yapmanız gerek beğendiğiniz, aradığınız ya da izleyecek film arıyorsanız sinemahdkeyfi doğru adresiniz. Olmayan filmleri varmış gibi sizi kandırmıyoruz sitemizde filmleri full hd kalitesinde size sunuyoruz. Bu film neden 720p bunun 1080p olanı yüklesenize demeden şundan emin olabilirsiniz. En yüksek kalite 720p ise daha üst kaliteyi hiç bir sitede bulamazsınız filmleri sizlere sunarken piyasada olan en iyi görüntüyü sizlere sunmaya çalışıyoruz ecnebi sinema izle filmleri izlemek içinde player a tıkladığınızda açılan reklamların bizimle alakası yoktur tamamen film upload edilen yerlerin yaptığı reklamdır bize hiçbir faydası yoktur. sinemahdkeyfi.com olarak bizlerde sizlere reklamsız playerlar da hd film izletelim ama mümkün olmuyor. Teliflerin bize ve video upload yerlerine baskısı site kapatmaları vb olaylardan dolayı herkes gibi bizde bu sitelere mecburuz lütfen film izlerken açılan reklamlar yüzünden bizleri suçlamayın daha da ileri giderek küfür vb etmeyiniz sizlere full film izletmek içinde verilen bir emek var biraz saygınız olsun sizden değişik beklentimiz yoktur. Sitemizden her kategoride film bulma şansınız var xyz filmler hariç Aksiyon filmleri, dram filmleri,animasyon filmleri, komik filmleri her türden size hitap eden bir film bulabilirsiniz türkçe dublaj ya da altyazılı olarak seyredebilirsiniz son çıkan sinema filmleri izle daha doğrusu vizyon filmlere ulaşma şansınız var. Bunların dışında telif meselesi olmayan yerli gülünç filmlerini'de sitemizden seyredebilirsiniz. İletişim için: [email protected] adresimizden bizimle görüşebilirsiniz.