Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Assassin’s Creed izle Sinema izle

Assassin’s Creed izle Full HD, Assassin’s Creed izle Türkçe Dublaj, Film ele aldığı konu bakımından izleyicilerine kaliteli bir yapıt sunuyor. Film de işlenen hikayelerin birbirine harika bir uyum içerisinde bağlanması da filme olumlu yönde büyük katkılar sağlıyor. Bundan dolayı da film izleyenlerine kaliteli bir yapıt sunarak övgü dolu sözleri hak ediyor. Film de anlatılan konu ise Desmond isimli bir adamın başına gelen tuhaf olayları ele alıyor. Desmond kendi halinde bir yaşam sürdüren geçimini de barmenlik yaparak geçiren bir adamdır. Ancak son zamanlar da olan bazı olaylar onun bütün hayatını değiştirmeye neden olacaktır.

Bir takım adamlar Desmond’u kaçırır ve vücuduna bir cihaz yerleştirir. Bu cihaz atalarının yaptığı dövüş sanatlarını ve geçmişte izlediği yolları görmesini sağlar. Desmond’da bu süreçten sonra atalarının izlediği yoldan gitmeye karar verir ve dövüş sanatlarını öğrenmeye başlar. Bu efsane film daha önce de çıkardığı oyunla büyük talep görmüştü. Gerek oyunuyla gerek de filmiyle film ön plana çıkıyor. 2017 ABD yapıtı olan Assassin’s Creed filmi içerik olarak Fantastik, Macera ve Aksiyon gibi konuları ele alıyor. Film IMDB den 6.8 gibi iyi bir puan alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Justin Kurzel oturuyor. Başarılı yönetmen bunun gibi daha birçok yapıtta da isminden sıkça söz ettirmişti. Ünlü yönetmen şimdiler de ise Assassin’s Creed filmiyle izleyicilerinin karşısına çıkıyor.

Lütfen Bekleyiniz

IMDB:

Yorum yapılmamış

4.054

Assassin’s Creed izle

Assassin’s Creed izle Full HD, Assassin’s Creed izle Türkçe Dublaj, Film ele aldığı konu bakımından izleyicilerine kaliteli bir yapıt sunuyor. Film de işlenen hikayelerin birbirine harika bir uyum içerisinde bağlanması da filme olumlu yönde büyük katkılar sağlıyor. Bundan dolayı da film izleyenlerine kaliteli bir yapıt sunarak övgü dolu sözleri hak ediyor. Film de anlatılan konu

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri