Sitemizde 40 Kategoride Toplam 3031 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

ARMED izle Full HD Tek parça Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

1.751

ARMED izle Full HD Tek parça

ARMED tek parça 1080p sansürsüz izle, ARMED d,rek sansürsüz full hd izle,Birbirleri ile oldukça iyi anlaşan ekip için işler yaptıkları bir baskına kadar oldukça yolunda gitmektedir. Biri şef toplamda beş kişiden oluşan ekip, girdikleri binada zararlı bir kimyasal maddenin olduğunu fark etmezler. Arama sırasında ise bu maddeye oldukça fazla maruz kalırlar. Önceleri her şey yolunda gitse de zaman geçtikçe tuhaflıklar yaşamaya başlarlar. Bu tuhaflıklardan en garibi ise halüsinasyonlardır. Ekip üyeleri artık hayal ve gerçek arasındaki ince çizgide gidip gelmektedirler. Kullandıkları ilaçlardan da fayda alamazlar. Bu durumu araştırıp çözmekteki başrol ise ekip liderine kalmıştır. Lider, artık delirme eşiğinde olan takım arkadaşlarını kurtarabilmek için elinden elen tüm çabayı gösterecektir.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, [email protected].com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
Sinema Filmleri izle Site Haritamız Direk Full izle bana bir soygun yaz 2 sansürsüz izle Enes batur 2 sansürsüz izle Hedefim sensin sansürsüz izle Mucize aşk 2 sansürsüz izle