Sitemizde 40 Kategoride Toplam 2405 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

ARMED izle Full HD Tek parça

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

3

ARMED izle Full HD Tek parça

ARMED tek parça 1080p sansürsüz izle, ARMED d,rek sansürsüz full hd izle,Birbirleri ile oldukça iyi anlaşan ekip için işler yaptıkları bir baskına kadar oldukça yolunda gitmektedir. Biri şef toplamda beş kişiden oluşan ekip, girdikleri binada zararlı bir kimyasal maddenin olduğunu fark etmezler. Arama sırasında ise bu maddeye oldukça fazla maruz kalırlar. Önceleri her şey yolunda gitse de zaman geçtikçe tuhaflıklar yaşamaya başlarlar. Bu tuhaflıklardan en garibi ise halüsinasyonlardır. Ekip üyeleri artık hayal ve gerçek arasındaki ince çizgide gidip gelmektedirler. Kullandıkları ilaçlardan da fayda alamazlar. Bu durumu araştırıp çözmekteki başrol ise ekip liderine kalmıştır. Lider, artık delirme eşiğinde olan takım arkadaşlarını kurtarabilmek için elinden elen tüm çabayı gösterecektir.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

komedi filmleri izle | Film izle | yerli komedi filmleri izle, | Yerli Filmler izle | erotik filmler izle | Full Film izle |
The flash 2018 full hd izle
Sinema filmleri izle
Full Film izle
Erotik Filmler izle
Full HD Film izle
Türkçe Dublaj Filmleri izle
Sinemahdkeyfi.com Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmeti vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı erotik filmler içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Sitemizdeki vizyon sinema filmleri izle sunucumuzda barınmmaktadır. Büyük video sitelerinden içerikleri iframe, embed kodları ile eklenmektedir. Bu sebeple, sinemahdkeyfi.com uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Yabancı filmler yerli film izle yeni sinema filmleri yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, hukuksal bölümünden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. İletişim için: [email protected] adresimizden bizimle görüşebilirsiniz.