Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

arizona izle Sinema izle


Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

0

arizona izle

Arizona İzle
Aksiyonun yanı sırada bol miktarda komedi ögeleri de bulunduran Arizona filminin başrolleri iki deneyimli oyuncu tarafından üstlenilmiştir. Bu sayede karakterlere kendi yorumlarını da katan ikili, uyumlu şekilde performans göstererek inandırıcı bir film ortaya koymuşlardır. Ana karakterlerden biri olan Cassie, Rosemarie DeWitt tarafından canlandırılmıştır. Danny McBride ise Arizona ‘da sorunlu bir emlak müşterisi rolü ile ortaya çıkmaktadır.
Arizona İzle Full HD
Rosemarie tarafından canlandırılan Cassie karakteri, bekâr bir anne şeklinde tanımlanmaktadır. Çocuğunun iyi bir geleceği olması için çalışan anne, meydana gelen konut krizi nedeni ile oklukça zor zamanlar geçirmektedir. Cassie’nin emlak krizine karşın işini elinde tutmaya çalışması gerekmektedir. Ancak ev almak konusunda oldukça ısrarlı olan Sonny, Cassie’nin hayatını alt üst edecektir. Çünkü adam, Cassie’yi rehin alarak kaçıracaktır.
Arizona İzle Tek Parça 720P İzle
Arizona izleyicileri için görsel manada sorunsuz sahneler hazırlamıştır. Bu kapsamda bireyler Sonny’nin Cassie’yi kaçırmasından sonra olan olayları abartıdan uzak olmasına karşın merak ederek seyredebilmektedir. Talihsiz kadının kaçırılması neticesinde kızı da Sonny tarafından rehin alınacaktır. Bu aşamadan sonra daha net kararlar alabilen Cassie, başta kızını, sonrasında ise kendini kurtarabilmek için yoğun bir çaba içerisine girecektir. Bu çabaları sırasında Sonny’nin suç işlemesine de yardım eden Cassie için hayat, iyice içinden çıkılmaz ve bir hayli karışık bir hal almaya başlayacaktır.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır. 1080p film izle