Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Aquarius izle Tek Parça Sinema izle


Aquarius izle, Aquarius full izle,Clara 65 yaşında olan ve Brezilya’da zengin ve saygın bir aileye mensup olan emekli bir müzik eleştirmenidir. Clara artık hayatında sakinlik ve huzur istemektedir. Clara üst sınıf insanların yaşamakta olduğu, deniz kenarında yer alan ve 1940’lı yıllarda iki katlı bir ev olarak inşa edilmiş olan bir evi satın almıştır. Clara inşa edilmiş olan Aquarius’un son sahibidir. Geriye kalan evlerin hepsi bir şirket tarafından satın alınmıştır. Clara’nın hayatı oldukça güzel ilerlemektedir. Ancak Clara’nın oldukça güzel giden hayatı şirket tarafından bozulmaktadır. Diğer evlerin hepsini almış olan şirket Clara’nın da evini istemektedir. Israrcı olan bu şirkete evini vermeme konusunda kararlı olan Clara her seferinde bu teklifi reddetmektedir. Zor günler geçirmekte olan Clara şirketle de arasında gerginlikler yaşama başlar. Bu gerginliklerin de sebebi ile Clara’nın hayatı oldukça kötü bir hal almıştır. Bu zorluklar karşısında direnmek zorunda kalan Clara hem geçmiş yaşantısını hem de gelecek yaşantısını düşünmek zorunda kalmaktadır.
Aquarius filmi vizyona 2017 yalında girmiştir. Filmin oyuncu kadrosunda Sonia Braga, Maeve Jinkings, Irandhir Santos, Thaia Perez, Julia Bernat, Germano Melo, Pedro Queiroz, Daniel Porpino, Barbara Colen, Paula De Renor, Buda Lira gibi isimler yer almaktadır. Aquarius filminin yönetmeni Kleber Mendonça Filho’dur. Aquarius dram türünde bir filmdir. Dilm IMDB’den 10 üzerinden 7,6 gibi oldukça iyi bir puan almıştır. Film 2 saat 26 dakika sürmektedir.

Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

4.102

Aquarius izle Tek Parça

Aquarius izle, Aquarius full izle,Clara 65 yaşında olan ve Brezilya’da zengin ve saygın bir aileye mensup olan emekli bir müzik eleştirmenidir. Clara artık hayatında sakinlik ve huzur istemektedir. Clara üst sınıf insanların yaşamakta olduğu, deniz kenarında yer alan ve 1940’lı yıllarda iki katlı bir ev olarak inşa edilmiş olan bir evi satın almıştır. Clara inşa

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Numune Çözgü Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri