Sitemizde 40 Kategoride Toplam 3046 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Anne izle Full HD Türkçe Dublaj 720p Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

3.363

Anne izle Full HD Türkçe Dublaj 720p

Anne sansürsüz izle, Anne full HD izle, Anne filmi yayınlandığı tarihten itibaren izleyenlerin büyük ilgisini toplamıştır. Hatta almış olduğu IMDB puanı da bu durumu tasdikler niteliktedir. IMDB’den 5,9 gibi bir puan alarak, izleyenlerde oldukça fazla etki yaratabilen filmler arasında yerini almayı başarmıştır. Filmin konusu ise bir lunaparkta çocuğu kaçırılan bir annenin başından geçenleri anlatmaktadır. Lunaparkta sıra dışı bir şekilde çocuğu kaçırılmış anne, her yerde çocuğunu ararken mesajlar ve notlar bulacaktır. Bu notları takip ederek çocuğuna ulaşmak isteyen kadın, hayatında hiç yaşamadığı gerilimi yaşayacak ve izleyenleri de gerilim dolu anlara şahit edecektir.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
Sinema Filmleri izle Site Haritamız bana bir soygun yaz 2 sansürsüz izle Enes batur 2 sansürsüz izle Hedefim sensin sansürsüz izle Mucize aşk 2 sansürsüz izle