Sitemizde 40 Kategoride Toplam 3047 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Angels of Darkness – Karanlıktaki Melekler izle Sansürsüz Full HD Tek Part Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

3.228

Angels of Darkness – Karanlıktaki Melekler izle Sansürsüz Full HD Tek Part

Angels of Darkness – Karanlıktaki Melekler direk sansürsüz full hd izle , Angels of Darkness – Karanlıktaki Melekler izle tek part 1080 p Üç çocukluk arkadaşı her zaman hayatlarında beraber zorluklar atlatmışlardır ve bu geçen yılların içerisinde oldukça kuvvetli bir bağ oluşmuştur. Bu bağın bozulmasından korktukları içinde hayatlarına asla yeni birini almak istememektedirler. Mete, Berk, Günay üçlüsünün ancak bir problemi vardır. Berk’in küçük bir kız kardeşi vardır. Kız kardeşi için fazlası ile fedakar olan bu abi zor günleri de yaşadığı için kafasını dağıtmaya ihtiyacı vardır. Onu asla yalnız bırakmayan Mete ve Günay üçü bir araya geldiği zaman fazlası ile sapıtırlar. Bu sapıtmanın yanı sıra fazla eğlenmek olarak da nitelendirebilmektedir. Bu eğlencenin dozunu fazlası ile kaçırdıkları için fazlası ile sorumsuz bir hale gelirler. İnsanların eşyalarını izinsiz alarak kullanırlar ve geri yerine bırakırlar. Farklı bir zevki olan bu arkadaşın hayatına yeni bir kişi dahil olmaya gelecektir. Bu kişi Resul’dur. Bu Resul’un arkadaş grubuna girmesi üzerine hayatları fazlası ile değişecektir. Ve artık maceralar oldukça hızlı bir şekilde gelişecektir.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, [email protected] adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
Sinema Filmleri izle Site Haritamız bana bir soygun yaz 2 sansürsüz izle Enes batur 2 sansürsüz izle Hedefim sensin sansürsüz izle Mucize aşk 2 sansürsüz izle