Sitemizde 40 Kategoride Toplam 3047 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Anayurt izle İndirmeden Online Full Seyret Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

42.893

Anayurt  izle İndirmeden Online Full Seyret

Anayurt tek parça 1080p sansürsüz izle, Anayurt izle tek part 1080pGena genç ve güzel bir kadın olarak yer almaktadır. Fakat bu kadının ise büyük bir sıkıntısı bulunmaktadır. Bu sıkıntısı ise aklı dengesi gelip gitmektedir. Aklı dengesinin bozuk olması ise bir iş bulamamasında büyük bir etken olarak yer almaktadır. Gena’nın ise daha küçük bir çocuğu bulunmaktadır. Yetkililer ise Gena’nın bu durumunu göze alarak bu çocuğu bakamadığını iddia ederler ve çoğu annesinin elinden alırlar. Çocuğun kalması için en uygun yer olarak ise Akademisyen olan dayısı olarak görülmektedir. Dayısı ise yeğenini kabul etmiş ve yanına almıştır. Akademisyen olana adamın ise bir de kız çocuğu bulunmaktadır. İki kuzen artık hayatlarına birbiri ile devam etmektedir. Birlikte yaşayan bu iki kuzen arasında ise olmaması gereken bir durum olmaktadır. Bu durum ise ensest ilişkinin başlangıcı olarak yer almaktadır. Bu ensest ilişki ise hiç onaylanmadık bir durum olması bu iki gencin önüne geçememektedir. Bu olayların yaşandığı sırada ise ülke karışmaya başlamaktadır. Tek sebebi ise siyasi olayların artış gösterilmesi olarak bilinmektedir.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, [email protected] adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
Sinema Filmleri izle Site Haritamız bana bir soygun yaz 2 sansürsüz izle Enes batur 2 sansürsüz izle Hedefim sensin sansürsüz izle Mucize aşk 2 sansürsüz izle