Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Anayurt izle İndirmeden Online Full Seyret Sinema izleAnayurt tek parça 1080p sansürsüz izle, Anayurt izle tek part 1080pGena genç ve güzel bir kadın olarak yer almaktadır. Fakat bu kadının ise büyük bir sıkıntısı bulunmaktadır. Bu sıkıntısı ise aklı dengesi gelip gitmektedir. Aklı dengesinin bozuk olması ise bir iş bulamamasında büyük bir etken olarak yer almaktadır. Gena’nın ise daha küçük bir çocuğu bulunmaktadır. Yetkililer ise Gena’nın bu durumunu göze alarak bu çocuğu bakamadığını iddia ederler ve çoğu annesinin elinden alırlar. Çocuğun kalması için en uygun yer olarak ise Akademisyen olan dayısı olarak görülmektedir. Dayısı ise yeğenini kabul etmiş ve yanına almıştır. Akademisyen olana adamın ise bir de kız çocuğu bulunmaktadır. İki kuzen artık hayatlarına birbiri ile devam etmektedir. Birlikte yaşayan bu iki kuzen arasında ise olmaması gereken bir durum olmaktadır. Bu durum ise ensest ilişkinin başlangıcı olarak yer almaktadır. Bu ensest ilişki ise hiç onaylanmadık bir durum olması bu iki gencin önüne geçememektedir. Bu olayların yaşandığı sırada ise ülke karışmaya başlamaktadır. Tek sebebi ise siyasi olayların artış gösterilmesi olarak bilinmektedir.
Anayurt filmi 2010 Yunanistan yapımı filmlerden biri olarak bilinmektedir. Film 1950, 1970 ve yakın günümüzden izleyenlerine kesit izleten başarılı yapıtlardan biri olarak bilinmektedir. Bu tarihlerde ise siyasi olaylar baş göstermiş ve önemli dönüm noktaları olarak bilinmektedir. Fazla merak konusu olan film ise dram ev gerilim kategorilerinde yer almaktadır.

Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

42.893

Anayurt  izle İndirmeden Online Full Seyret

Anayurt tek parça 1080p sansürsüz izle, Anayurt izle tek part 1080pGena genç ve güzel bir kadın olarak yer almaktadır. Fakat bu kadının ise büyük bir sıkıntısı bulunmaktadır. Bu sıkıntısı ise aklı dengesi gelip gitmektedir. Aklı dengesinin bozuk olması ise bir iş bulamamasında büyük bir etken olarak yer almaktadır. Gena’nın ise daha küçük bir çocuğu bulunmaktadır. Yetkililer ise Gena’nın bu durumunu göze alarak bu çocuğu bakamadığını iddia ederler ve çoğu annesinin elinden alırlar. Çocuğun kalması için en uygun yer olarak ise Akademisyen olan dayısı olarak görülmektedir. Dayısı ise yeğenini kabul etmiş ve yanına almıştır. Akademisyen olana adamın ise bir de kız çocuğu bulunmaktadır. İki kuzen artık hayatlarına birbiri ile devam etmektedir. Birlikte yaşayan bu iki kuzen arasında ise olmaması gereken bir durum olmaktadır. Bu durum ise ensest ilişkinin başlangıcı olarak yer almaktadır. Bu ensest ilişki ise hiç onaylanmadık bir durum olması bu iki gencin önüne geçememektedir. Bu olayların yaşandığı sırada ise ülke karışmaya başlamaktadır. Tek sebebi ise siyasi olayların artış gösterilmesi olarak bilinmektedir.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.