Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Anabelle 2 İzle Tek Parça Sinema izle

  • Fragman
  • Tek Part
  • Tek Part
  • Genişlet
Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

723

Anabelle 2 İzle Tek Parça

Anabelle 2 İzle

Anabelle bir oyuncak bebek ve demonolojistler tarafından büyülü olduğu söylenir. Buradan kurguya alınan ve Anabelle filmiyle gişelerde büyük başarı sağlayan film, başarısını devam ettirmek istiyor gibi görünüyor. Anabelle 2’nin geleceğini ilk filmden hikayenin tamamen sonlandırılmamasından anladık ancak, arada tam 3 senenin geçeceğini düşünememiştik.


John R. Leonetti’nin yönetmenliğini üstlendiği, James Wan’ın yapımcılığını yaptığı ve senaryosunu ise Gary Dauberman’ın yazdığı korku filmi 2014’te vizyona girdi. Anabelle adlı oyuncak bebeğin hikâyesinden esinlenen film, 29 Eylül 2014’te Holly Wood’daki TCL Çin Tiyatrosunda galası düzenlendi. Film yayınlandığı tarihten itibaren, 6.5 milyon dolar bütçeyle; 256 milyon dolar hasılat elde etti. 98 dakika süren film, Amerika Birleşik Devlet’lerinde 3 Ekim 2014’te vizyona girerken, Türkiye’de 23 Ekim 2014’te vizyona girdi.

Anabelle 2 Full HD izle


David F. Sandberg tarafından yönetmenliğinin yapıldığı Anabelle 2’nin oyuncu kadrosuna bakacak olursak, Miranda Otto, Anthony LaPaglia, Stephanie Sigman, Alicia Vela-Bailey ve korku filmlerinin olmazsa olmaz küçük kız rolündeki, Talitha Bateman, Lulu Wilson ve genç Nancy olarak göreceğimiz Philippa Coulthard bulunuyor.
Filmin başlangıç hikâyesine değinecek olursak, 1969 yıllarında John Form, eşi Mia ile beraber Santa Monica’da hayatlarını sürdürmektedir. Bir gün John, bebek beklediği eşine oyuncak bir bebek hediye eder. Mia olacaklardan habersiz hediye aldığı bebeği, bebek koleksiyonlarının yanına koyar. Bir gece uyurken, komşularının evlerinden çığlık sesi yükselir. Mia, John’dan kontrol etmesini ister. John komşularının evine girdiğinde onların öldürüldüğünü görür ve Mia’dan ambulansı aramasını gerektiğini söyler. Bu sırada Higgins’ler John’un hamile eşini, karnından yaralar. John Hinggins’ler ile tek başına mücadele ederken, polis gelir ve katil adamı vurarak öldürür. Bu sırada diğer katil Anabelle hinggins boğazını bıçakla keserek intihar eder ve ruhu John’un o gece Mia’ya hediye ettiği oyuncak bebeğe geçer. Filmin devamında John’un isteği üzerine çöpe atılan oyuncak bebek geri döner ve evde paranormal olaylar gelişir.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri