Sitemizde 40 Kategoride Toplam 3046 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

All Saints İzle Full HD Tek Parça Seyret Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

5.810

All Saints İzle Full HD Tek Parça Seyret

All Saints filmini izle, All Saints direk izle. Michael Spurlock hayatına satıcılık yaparak devam etmektedir. İlk zamanlarda bu işten oldukça memnun olan Michael Spurlock bir süre sonra yaptığı işten ve yaşadığı şehirden sıkılır. Bunun üzerine Michael Spurlock kendini bir boşlukta hisseder. Manevi duygularının eksildiğini düşünerek kilisenin yolunu tutar. Kiliseye girdiğinde gördükleri Michael Spurlock’u çok etkilemektedir. Bunun üzerine papaz olmaya karar veren Michael Spurlock ilk adımı atar fakat başarılı olamaz. Çünkü yaşadığı bölge onun papaz olmasına uygun değildir. Yaşadığı bölge onun papaz olmasına uygun olsa bile kendisinin bazı hal ve hareketleri, arkadaşlarının ona bakışı oldukça farklıdır. Buda onun papaz olamamasına neden olmaktadır. Bunun üzerine Michael Spurlock çantasını toplar ve yola koyulur. Amacı hiç bilmediği bir bölgeye gitmek ve orada papaz olmaktır. Yolculuğuna yürüyerek devam ederken yolda denk gelen bir kamyondan onu götürmesini ister bu teklifi olumlu sonuçlanan Michael Spurlock kamyonun arkasına atlar. Fakat orada yalnız olmadığını çok geçmeden anlar. Mültecilerin bulunduğu kamyon kasasında ki kişilerle arkadaş olur. Aynı yere gideceklerini öğrenmesiyle yolculuklarına beraber devam edeceklerdir. Yolculukları sonlandıktan sonra kasabanın biraz dışında yıkılması gereken bir kilise bulurlar. Michael Spurlock ve mülteciler burada yaşamaya başlarlar.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
Sinema Filmleri izle Site Haritamız bana bir soygun yaz 2 sansürsüz izle Enes batur 2 sansürsüz izle Hedefim sensin sansürsüz izle Mucize aşk 2 sansürsüz izle