Sitemizde 40 Kategoride Toplam 3031 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Alita: Savaş Meleği Alita – Battle Angel izle Full HD Tek Parça Sinema izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

1.764

Alita: Savaş Meleği Alita – Battle Angel izle Full HD Tek Parça

Alita: Savaş Meleği Alita – Battle Angel direk full hd izle, Alita: Savaş Meleği Alita – Battle Angel türkçe alt yazılı direk izle Bir çizgi serisinin filme aktarılmasına şahit olduğumuz Alita: Savaş Meleği Alita – Battle Angel filminde 26. yüzyılda yaşamış olan Batte Angel’i konu almıştır. Bu hikaye de de dünya artık zenginler ve fakirler olmak üzere iki ciddi sınıfa bölünmüştür. Zengin sınıflı asiller oluştururken fakir sınıfı ise serseriler oluşturmaktaydı . Bu sınıfların ortaya çıkması ile birlikte asil sınıf Tiphares denen bölgede oldukça varlık içerisinde bir hayat sürmekteydiler. Ancak fakir grup ise Scrap adı verilen harabe bir bölgede yaşam savaşı vermektedirler. Asil bölgeden kovulan ve fakir bölgede yaşaması istenen bir doktor bu sürgün içerisinde iken yaralı bir kızı hayata yeniden döndürür. Onun adını ise Alita koyar. Alita ise artık yeni bir benlik yeni bir kimlik aramak için elinden geleni yapacaktır.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, [email protected] adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
Sinema Filmleri izle Site Haritamız Direk Full izle bana bir soygun yaz 2 sansürsüz izle Enes batur 2 sansürsüz izle Hedefim sensin sansürsüz izle Mucize aşk 2 sansürsüz izle