Sitemizde 40 Kategoride Toplam 2390 Film Bulunmaktadır.
Şifremi Unuttum

Alita: Savaş Meleği Alita – Battle Angel izle Full HD Tek Parça

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

1

Alita: Savaş Meleği Alita – Battle Angel izle Full HD Tek Parça

Alita: Savaş Meleği Alita – Battle Angel direk full hd izle, Alita: Savaş Meleği Alita – Battle Angel türkçe alt yazılı direk izle Bir çizgi serisinin filme aktarılmasına şahit olduğumuz Alita: Savaş Meleği Alita – Battle Angel filminde 26. yüzyılda yaşamış olan Batte Angel’i konu almıştır. Bu hikaye de de dünya artık zenginler ve fakirler olmak üzere iki ciddi sınıfa bölünmüştür. Zengin sınıflı asiller oluştururken fakir sınıfı ise serseriler oluşturmaktaydı . Bu sınıfların ortaya çıkması ile birlikte asil sınıf Tiphares denen bölgede oldukça varlık içerisinde bir hayat sürmekteydiler. Ancak fakir grup ise Scrap adı verilen harabe bir bölgede yaşam savaşı vermektedirler. Asil bölgeden kovulan ve fakir bölgede yaşaması istenen bir doktor bu sürgün içerisinde iken yaralı bir kızı hayata yeniden döndürür. Onun adını ise Alita koyar. Alita ise artık yeni bir benlik yeni bir kimlik aramak için elinden geleni yapacaktır.

Yorum YapBenzer Filmler

Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

komedi filmleri izle | Film izle | yerli komedi filmleri izle, | Yerli Filmler izle | erotik filmler izle | Full Film izle |
The flash 2018 full hd izle
Sinema filmleri izle
Full Film izle
Erotik Filmler izle
Full HD Film izle
Türkçe Dublaj Filmleri izle
Sinemahdkeyfi.com Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmeti vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı erotik filmler içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Sitemizdeki vizyon sinema filmleri izle sunucumuzda barınmmaktadır. Büyük video sitelerinden içerikleri iframe, embed kodları ile eklenmektedir. Bu sebeple, sinemahdkeyfi.com uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Yabancı filmler yerli film izle yeni sinema filmleri yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, hukuksal bölümünden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. İletişim için: [email protected] adresimizden bizimle görüşebilirsiniz.