Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Alfa Kurt izle Full HD Sinema izle

Alfa Kurt izle, Alfa Kurt izle Türkçe Dublaj, Film ele aldığı konu bakımından izleyenlerini kendine bağlıyor. Film de konuların birbirlerine sıkıntısız geçmesi ve hikayenin sürükleyiciliği filmin izlenmesine artıları oluyor. Film de anlatılan konu ise genç bir çocuğun çıkılan bir avda kaza sonucunda uçurumdan aşağı düşmesi sonucunda babası ve kabilesi tarafından öldü sanılmasıdır. Bu genç yağmurun da etkisiyle kendine gelir. Daha sonrasında ise yaşam mücadelesi vermek zorunda kalan genç yaralarının ve kan kaybının da verdiği bitkinlik halindedir. Yaşam mücadelesi veren gence bir grup kurt saldırıda bulunur. Kendini savunan genç kurdu yaralar, daha sonrasın da onu orda ölüme bırakamayan genç kurdu da yanına alır ve bir mağaraya sığınır. Kurt ona ne kadar da aksi davransa da onu tedavi eden genç çocuğa git gide alışacaktır. Artık beraber hareket eden kurt ve çocuk hayatta kalmak için kabileyi bulması gerekmektedir. Çünkü git gide kış etkisini göstermektedir ve bu durum onlar için ölümcül bir hale gelmiştir. Film bu gibi konuları işliyor ve izleyenleri filmi heyecan dolu gözlerle bekliyor.

2018 ABD yapıtı olan Alfa Kurt filmi içerik olarak Dram, Gerilim ve Aksiyon gibi konuları işliyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Albert Hughes oturuyor. Ünlü yönetmeni şu filmlerinden de hatırlayabiliriz; Menace II Society, Dead Presidents, American Pimp, Cehennemden Gelen gibi yapıtlarda da isminden sıkça söz ettiren başarılı yönetmen şimdilerde ise Alfa Kurt filmiyle izleyicilerinin karşısına çıkıyor.

Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

3.312

Alfa Kurt izle Full HD

Alfa Kurt izle, Alfa Kurt izle Türkçe Dublaj, Film ele aldığı konu bakımından izleyenlerini kendine bağlıyor. Film de konuların birbirlerine sıkıntısız geçmesi ve hikayenin sürükleyiciliği filmin izlenmesine artıları oluyor. Film de anlatılan konu ise genç bir çocuğun çıkılan bir avda kaza sonucunda uçurumdan aşağı düşmesi sonucunda babası ve kabilesi tarafından öldü sanılmasıdır. Bu genç yağmurun

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.