Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Acts of Vengeance izle Sinema izle

Acts of Vengeance izle Full HD, Acts of Vengeance izle Türkçe Dublaj, Film ele aldığı konu bakımından izleyicilere keyif dolu dakikalar yaşatıyor. Film de işlenen hikayelerin birbirine harika bir uyum içeresinde bağlanması da filme olumlu yönde büyük katkılar sağlıyor. Bu yüzden de filmi izleyenler filmden övgü dolu sözlerle bahsediyor. Film de anlatılan konu ise ünlü bir avukatın karısının ve kızının öldürülmesi üzerine yaşadığı hüzün ve aksiyon dolu hikayesi ele alınıyor. İşinde oldukça başarılı olan bu avukat aynı zaman da büyük bir ün sahibidir. Ancak son zamanlar da yaşadıkları onu büyük bir travmaya sokacaktır. Kızı ve karısı öldürülmüştür ve katil hala bulunamamıştır.

Bunun üzerine katili bulana kadar sessizlik yemini eden ünlü avukat büyük bir mücadele verecektir. Bu mücadelesinde birçok ölüm tehlikesiyle de karşı karşıya kalan ünlü avukat bunlara hiç de aldırış etmeden ailesinin katillerinden intikam almak üzere yoluna devam eder. 2017 Bulgaristan yapıtı olan Acts of Vengeance filmi içerik olarak Aksiyon ve Dram gibi konuları ele alıyor. IMDB den 6.6 gibi çok iyi bir puan alan film aldığı puanla da ne kadar kaliteli bir yapıt olduğunu kanıtlamayı başarıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Isaac Florentine oturuyor. Başarılı yönetmen bunun gibi daha birçok yapıtta da isminden sıkça söz ettiren ünlü yönetmen şimdiler de ise Acts of Vengeance filmiyle izleyicilerinin karşısına çıkıyor.

Lütfen Bekleyiniz

IMDB:

Yorum yapılmamış

2.294

Acts of Vengeance izle

Acts of Vengeance izle Full HD, Acts of Vengeance izle Türkçe Dublaj, Film ele aldığı konu bakımından izleyicilere keyif dolu dakikalar yaşatıyor. Film de işlenen hikayelerin birbirine harika bir uyum içeresinde bağlanması da filme olumlu yönde büyük katkılar sağlıyor. Bu yüzden de filmi izleyenler filmden övgü dolu sözlerle bahsediyor. Film de anlatılan konu ise ünlü

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri