Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

Aç Kapıyı Çok Fenayım izle Tek Parça Sinema izle

  • Fragman
  • Tek Part
  • Tek Part
  • Genişlet
Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

1.441

Aç Kapıyı Çok Fenayım izle Tek Parça

Aç Kapıyı Çok Fenayım izle

Aç kapıyı Çok Fenayım Filminin 28 Nisan 2017 yılında vizyona girmesi beklenmektedir. Aç Kapıyı Çok Fenayım filminin yönetmen koltuğunda Kenan Öztürk oturmaktadır. Filmin başrol oyuncularında Oğuzhan Yıldız, Gözde Mukavelat, Çetin Altay, Ferdi Kurtuldu, Dilara Büyükbayraktar, Aslı Bankoğlu, Dost Elver ve son olarak Turan Özdemir bulunmaktadır. Film başrol oyuncularının yanında geniş bir yardımcı oyuncu kadrosuna da sahiptir.

Filmin yardımcı oyuncaları Serkan Şengül, Zeynep Ülkü Kam, Serkan genç, İbrahim Aslan, Emre Büyükpınar, Burçin Abdullah, Anıl Altınöz ve Oktay Oy bulunmaktadır. Filmin senaryosu ise filmin yapımcılığını da yapan Oğuzhan Yıldız imzası taşımaktadır. Film konusu ile de dikkat çekmektedir. Film işinde çok iyi ve başarılı olan senarist Oğuz’un ani bir şekilde işini bırakması ile başlamaktadır. Ertem Oğuz’un üst komşusudur ve aynı zamanda Oğuz’un en yakın arkadaşıdır. Oğuz ve Ertem her zaman yaptıkları gibi hayatlarında kötü giden her şey hakkında dertleşir. Oğuz ve Ertem hatırlamadıkları bir gün geçirir ve birden evde bulurlar kendilerini. Hatırlanmayan o günden sonra ikilinin hayatları aniden çok iyiye gitmiştir. Ancak o gün sadece dertleşen ne olduğunu hatırlamayan Oğuz ve Ertem neler olduğunu anlamakta çok güçlük çekmektedir.

Aç Kapıyı Çok Fenayım Tek Parça izle

Film daha şimdiden ilgi çekmektedir ve izlerken kahkahalara boğacak türden bir film olması düşünülmektedir. 28 Nisan 2017 tarihinde heyecanla vizyona girmesi beklenen Aç Kapıyı Çok Fenayım filmi komedi, dram türündedir. Film 1 saat 46 dakikadır.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri