Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

A Sunday Horse izle Full HD Sinema izle

A Sunday Horse izle, A Sunday Horse izle Türkçe Dublaj, Film ele aldığı konu bakımından izleyenlerine harika dakikalar yaşatıyor. Film de anlatılan hikayede ki dramatik anlar ve hikayelerin birbirine sıkıntısız bir şekilde bağlanması izleyenlerin dikkatini çekiyor. Bu derece kaliteli bir yapıt olan film de anlatılan konu ise genç bir kızın atlara olan ilgisi sonucu başına gelenleri anlatıyor. At binmeyi çok seven genç kız aynı zaman da atlarla güçlü bir bağ kuruyor. Onun için atlar çok değerli olduğundan onlara karşı büyük bir sevgi besliyor. Bölgenin en asi atıyla bir bağ kuran genç kız birçok yarışa katılarak ödüller ve kupalar kazanıyor. Bu hayatından oldukça memnun olan genç kız için artık hayat o kadar da kolay olmayacakmış gibi gözüküyor. Genç kız engelli bir parkurda attan düşerek ciddi bir sakatlık geçiriyor. Bu sakatlıktan sonra at binmesinin imkansız olduğunu düşünen çevresini dinlemeyen genç kız büyük bir mücadeleye girerek tekrar eski günlerine dönmek için çabalıyor. Bu süreçten sonra uluslararası bir şampiyona da yarışmayı planlayan genç kız hayallerine kavuşacakmış gibi görünüyor.

2017 ABD yapıtı olan A Sunday Horse filmi içerik olarak Aile, Aksiyon, Biyografi, Dram ve Macera gibi konuları ele alıyor. IMDB den 6.2 gibi çok iyi bir puan alan film ne kadar kaliteli bir yapıt olduğunu izleyicilerine kanıtlamayı başarıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Vic Armstrong oturuyor. Birçok yapıtta isminden söz ettiren ünlü yönetmen şimdiler de ise A Sunday Horse filmiyle izleyicilerinin karşısına çıkıyor.

Lütfen Bekleyiniz

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.085

A Sunday Horse izle Full HD

A Sunday Horse izle, A Sunday Horse izle Türkçe Dublaj, Film ele aldığı konu bakımından izleyenlerine harika dakikalar yaşatıyor. Film de anlatılan hikayede ki dramatik anlar ve hikayelerin birbirine sıkıntısız bir şekilde bağlanması izleyenlerin dikkatini çekiyor. Bu derece kaliteli bir yapıt olan film de anlatılan konu ise genç bir kızın atlara olan ilgisi sonucu başına

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.