Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

A Star is Born izle Sinema izle


Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

0

A Star is Born izle

A Star İs Born (2018)
Bir Yıldız Doğuyor olarak Türkçe geçen A Star İs Born izle ile dram filmini sonunda kadar yaşayacaksınız. 2018 yapımlı filmin Türkiye vizyon tarihi 19 Ekim olarak Warner Bros Turkey tarafından dağıtımı yapılmıştır.
Uzun metrajlı olarak çekilen filmin yönetmenliğini ilk defa yönetmen koltuğunda bu film ile oturan Bradley Cooper üstlenmektedir. Hem başrol oyunculuğunda bulunan hem de yönetmenliğini yapan A Star İs Born filminin diğer başrol oyuncuları da Layd Gaga, Sam Alliott, Andrew Dice Clay, Rafi Gavron olarak devam etmektedir. İngilizce olarak çekimleri yapılan film 2 saat 16 dakika olarak sürmektedir. Dram ve romantik konulu olarak çekilen film izleyicisi hala devam etmektedir.
A Star İs Born Film Detayları
4 farklı Oscar adayları olan filmin başrol oyuncuları Layd Gaga ve Bradley Cooper; Ally ve Jackson’u canlandırmaktadır. Jacson ünlü ve popüler bir müzisyen iken Ally is kendi halinde yaşamaktadır. Jacson’un popülerliği yavaş yavaş azalırken bir klip çekinde Ally’nin yeteneklerini fark etmektedir. A Star İs Born filmi de böylece başlamış bulunmaktadır. Çünkü Ally ünlü olma yolunda başarılı olarak ilerken aynı zamanda Jackson’ a da tutkulu bir şekilde aşık olmaya başlamıştır. İkili arasında gelişen vazgeçilmez bir aşk hikayesi Jackson’un yaşadığı düşüş ile yön almaktadır. İki farklı durum arasında kalan Ally karar verirken oldukça zorlanacaktır.

Yorum Yap



Sinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.