Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

4N1K 2 Tek Parça 1080 p Seyret Sinema izle


4N1K 2 izle

4N1K 2 direk full hd izle, 4N1K 2 tek parça 1080p seyret 4N1K 2 filmi yerli komedi filmleri arasında yer alan aynı zamanda da beğeni toplayan bir filmdir. Bu filmde Yaprak ve Ali büyük bir aşk yaşamakta ama bu aşkı çevrelerinden gizlemektedir. Bu sırada aralarına da yeni bir kişi katılacaktır. Bu kişi Barış’tır. Barış ali için neredeyse bir tehdittir. Bu sebeple de birbirlerine bir türlü ısınamazlar. Bu grupta ise bir de Gökhan vardır. Gökhan ise tam bir aksi. Bu Gökhan ‘da sevdiği kızı elde etmek için oldukça büyük fedakarlıklar yapacaktır. Sinan ise artık çekiciliğini kaybetmiştir. Bu grubun mağduru ise Oğuzdur. Oğuz büyük bir yanlış anlaşılma ile karşı karşıya kaldığında zor günler olacaktır. Yaprak bir yanda aşkı Ali bir yanda ise güzel bir grubu vardır. Ne yapacağını bilemez ve aşkına da sahip çıkmak ister. Ancak Yaprak şimdi ne yapacaktır? Bu grubun bu aşkı bilmemesi de büyük sorunları beraberinde getirecektir.

4N1K 2 direk izle

4 Mayıs 2018 yılında vizyona girmesi beklenen yerli komedi filmi olan 4N1K 2 filmi oldukça komik sahneleri ile izleyicileri eğlendirecek bir senaryoya sahiptir. Aynı zamanda oyuncu kadrosu da bu film ile birlikte göze çarpmaktadır. Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Burak Yörük gibi isimler oldukça başarılı bir oyunculuk sergileyerek filmde ön plana çıkmayı başarmıştır. Bu filmin yönetmenliğini de Murat Onbul üstlenerek oldukça başarılı bir yapıtı ortaya çıkarmıştır. sinemahdkeyfi.com keyifli seyirler diler.

Lütfen Bekleyiniz

Yorum yapılmamış

6.770

4N1K 2 Tek Parça 1080 p Seyret

4N1K 2 direk full hd izle, 4N1K 2 tek parça 1080p seyret 4N1K 2 filmi yerli komedi filmleri arasında yer alan aynı zamanda da beğeni toplayan bir filmdir. Bu filmde Yaprak ve Ali büyük bir aşk yaşamakta ama bu aşkı çevrelerinden gizlemektedir. Bu sırada aralarına da yeni bir kişi katılacaktır. Bu kişi Barış’tır. Barış ali için neredeyse bir tehdittir. Bu sebeple de birbirlerine bir türlü ısınamazlar. Bu grupta ise bir de Gökhan vardır. Gökhan ise tam bir aksi. Bu Gökhan ‘da sevdiği kızı elde etmek için oldukça büyük fedakarlıklar yapacaktır. Sinan ise artık çekiciliğini kaybetmiştir. Bu grubun mağduru ise Oğuzdur. Oğuz büyük bir yanlış anlaşılma ile karşı karşıya kaldığında zor günler olacaktır. Yaprak bir yanda aşkı Ali bir yanda ise güzel bir grubu vardır. Ne yapacağını bilemez ve aşkına da sahip çıkmak ister. Ancak Yaprak şimdi ne yapacaktır?

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.