Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

1945 izle İndirmeden Online Full Seyret Sinema izle


1945 izle

1 Haziran 2018 tarihinde vizyona girecek olan animasyon, aile türündeki filmde Luis isimli yalnız bir çocuğun macerası anlatılıyor. Luis 12 yaşında ve çok yalnız bir çocuktur. Hiç arkadaşı yoktur. Babası ile yaşayan Luis’in çevresinde zaman geçirebileceği kimse yoktur. Luis’in babası Arnold Sunday ise takıntılı bir UFO bilimcisidir. Tüm zamanını uzaydaki hayatı ispat etmek için harcıyordur. Arnold Sunday geceleri teleskopuyla uzayı gözlemlemekte gündüzleri ise uyumaktadır

1945 izle

Luis ile neredeyse hiç ilgilenmiyordur. Okulda da yalnız olan Luis, okul müdürünün dikkatini çeker. Okul müdürü Luis’in ailesi tarafından ihmal edildiğini, çok yalnız olduğunu ve böyle bir durumda olduğu için yatılı okula gönderilmesi gerektiğini düşünmektedir. Günlerden bir gün beklenmedik bir olay gelişir ve Luis’in kapısına 3 tane uzaylı düşer. Bu 3 şapşal uzaylı aslında dünyada bulunan bir alışveriş kanalı olan NubbiDubbi’den masaj matı ararken anlaşılmadık bir şekilde Luis’in kapısına düşerler. Luis bu durum karşısında ne yapacağını şaşırır ve onlarla arkadaşlık kurmaya karar verir. Fakat bu durumu babası Arnold Sunday’den saklaması gerekiyordur. Çünkü Luis’in babası uzaylıların çok tehlikeli canlılar olduğunu düşünüyordur. Hatta görüldükleri zaman şok cihazı ile dondurulmaları gerektiğini savunuyordur. İlerleyen günlerde yatılı okulun müdürü olan Bayan Diekendaker gelir ve Luis’i yatılı okula götürmek ister. Fakat luis’in uzaylı arkadaşlarıyla planladığı başka macerası vardır.

Lütfen Bekleyiniz

IMDB: 7.4

Yorum yapılmamış

501

1945 izle İndirmeden Online Full Seyret

1 Haziran 2018 tarihinde vizyona girecek olan animasyon, aile türündeki filmde Luis isimli yalnız bir çocuğun macerası anlatılıyor. Luis 12 yaşında ve çok yalnız bir çocuktur. Hiç arkadaşı yoktur. Babası ile yaşayan Luis’in çevresinde zaman geçirebileceği kimse yoktur.

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.