Sitemizde 42 Kategoride Toplam 3062 Film Bulunmaktadır.

Şifremi Unuttum

17’nin Kıyısında izle Sinema izle

17’nin Kıyısında izle Full HD, 17’nin Kıyısında izle Türkçe Dublaj, Film ele aldığı konu bakımından izleyicilerine keyif dolu dakikalar yaşatıyor. Film de işlenen hikayelerin birbirine harika bir uyum içerisinde geçmesi de filme ayriyeten olum yönde oldukça büyük katkılar sağlıyor. Bu yüzden de filmi izleyenler filmden övgü dolu sözlerle bahsediyor. Film de anlatılan konu ise Nadine isimli bir genç kızın başından geçen komedi ve dramatik anları ele alıyor. Lise öğrencisi olan Nadine şu sıralar hayatından hiç de memnun değildir. Okul hayatında ki sıkıntılar da onu birçok yönde etkilemiştir. Ona bu konuda destek olan tek kişi ise en yakın arkadaşı Krista’dır. Ancak son günler de onun da Nadine’nin erkek kardeşine aşık olması işleri iyice karıştıracaktır. Bir süre sonra çıkmaya başlayan ikili Nadine için oldukça zor anlar yaşatacaktır. Genç kız ergenliğin de verdiği etkiyle depresif anlar yaşayacaktır.

2017 ABD yapıtı olan 17’nin Kıyısında filmi içerik olarak Dram ve Komedi gibi konuları ele alıyor. IMDB den 7.5 gibi çok iyi bir puan alan film aldığı puanla da ne kadar kaliteli bir yapıt olduğunu izleyicilerine ve yorumcularına kanıtlamayı başarıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Kelly Fremon Craig oturuyor. Başarılı yönetmen bunun gibi daha birçok yapıtta da isminden sıkça söz ettirmişti. Ünlü yönetmen şimdiler de ise 17’nin Kıyısında filmiyle izleyicilerinin karşısına çıkıyor.

Lütfen Bekleyiniz

IMDB:

Yorum yapılmamış

961

17’nin Kıyısında izle

17’nin Kıyısında izle Full HD, 17’nin Kıyısında izle Türkçe Dublaj, Film ele aldığı konu bakımından izleyicilerine keyif dolu dakikalar yaşatıyor. Film de işlenen hikayelerin birbirine harika bir uyum içerisinde geçmesi de filme ayriyeten olum yönde oldukça büyük katkılar sağlıyor. Bu yüzden de filmi izleyenler filmden övgü dolu sözlerle bahsediyor. Film de anlatılan konu ise Nadine

Yorum YapSinema izle, Full Hd Sinema Film izle, Sinemahdkeyfi.com

Sinemahdkeyfi.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, filmblrr@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.
kaçak bahis siteleri